Rogoz Audio poleca produkowane na wymiar meble audio: stoliki, standy i platformy antywibracyjne, a także akcesoria akustyczne.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do audiofili i melomanów, profesjonalistów branży muzycznej oraz wszystkich ceniących wysoką jakość reprodukcji dźwięku i eleganckie wzornictwo.

Cechą naszej firmy jest elastyczność działania – istnieje możliwość dokonywania pewnych modyfikacji standardowych wzorów. Każdy mebel wykonywany jest więc na indywidualne zamówienie. Dzięki temu meble będą dostosowane do rozmiarów zestawu odsłuchowego, a ich wykończenie do wystroju wnętrza, w którym się znajdą, i gustu Klienta.

Naszym głównym celem jest tworzenie produktów zapewniających uzyskanie idealnych warunków odsłuchowych tak, aby każdy system osiągnął maksimum swoich możliwości i cieszył właścicieli najwyższą jakością dźwięku.

O pozytywnym wpływie mebli Rogoz Audio na dźwięk świadczyć mogą recenzje oraz przyznane nagrody w prasie polskiej i zagranicznej.

W konstrukcji niektórych modeli zastosowany został referencyjny układ antywibracyjny Balancing Board System – BBS

Zobacz produkty

Nagrody i wyróżnienia

STOLIK ANTYWIBRACYJNY ROGOZ AUDIO 4QB2

Dźwięk nadal był pięknie naturalny, spójny, płynny i niezwykle bogaty w informacje. W praktyce oznaczało to, że 4QB2 dobrze wypełniał swoją antywibracyjną funkcję nie pozwalając drganiom z otoczenia negatywnie wpływać na pracę urządzeń. Dźwięk płynący z głośników był także precyzyjny, czysty i rozdzielczy, dawał dobry wgląd nie tylko w pierwszy plan, ale i w głębsze warstwy nagrań. 

(,,Hi-Fi Class”, 03.07.2024)

PLATFORMA FINALE/BBS

Platforma Finale/BBS poprawia rozdzielczość i różnicowanie, przyciemniając przy tym dźwięk i go wygładzając. To cecha high-endu i w tym kierunku idą najbardziej udane produkty i cale systemy.

[„High Fidelity”, nr 185, 1 września 2019]

MODUŁOWY STOLIK ANTYWIBRACYJNY ROGOZ AUDIO TRIO/BBS

Kiedy tylko usłyszałem gitarę z płyty Takeshi Inomata The Dialogue, wiedziałem, że mam do czynienia z czymś innym niż zazwyczaj, innym dźwiękiem niż uzyskiwany z innymi stolikami antywibracyjnymi. Tutaj nie ma wyszczuplania, konturowania, jest natomiast dopalanie i nasycanie. […] Jeszcze mocniej słychać to było z nagraniami, w których głos został nagrany blisko mikrofonu, jak gdyby stolik wydobywał te niuanse, pozwalając się im rozwinąć. Suzanne Vega z Close-Up. Vol.1, Love Songs zabrzmiała więc tak, jakby siedziała u mnie w pokoju.

(„High Fidelity”, nr 159/2017)

MODUŁOWY STOLIK ANTYWIBRACYJNY ROGOZ AUDIO TRIO/BBS

Auditorium das Rogoz-Rack häufiger als natürlich, räumlich, ruhig, im Bass sehr konturiert und attestierte ein gutes Ausschwingverhalten. [. . . ] Klanglich gefiel beim Rogoz die leicht besänftigend-beruhigende Wirkung auf die Geräte, aber beeindruckend sind auch das Material, die Verarbeitung und das Gewicht.

(„Stereo” 11/2017)

STOLIK ANTYWIBRACYJNY ROGOZ-AUDIO 4SPB3/BBS

Niezależnie od poziomu głośności, stolik ma bardzo duży wpływ na stereofonię, która nagle staje się ekstremalnie dokładna. […] Najbardziej spektakularny efekt zostaje osiągnięty na basie. […] Przywołany dźwięk pioruna to przykład pozamuzyczny, jednakże aby realnie odtworzyć brzmienie perkusji, potrzeba właśnie dużej szybkości, bo jest to dźwięk typowo transjentowy i właśnie taką transjentowość dźwięków stolik Rogoz bardzo wydatnie poprawia. […] Stolik Rogoz Audio zapewnia nieoczekiwanie dużą poprawę jakości brzmienia systemu.

(„Audio Video” 7-8/2013)

STOLIK ANTYWIBRACYJNY ROGOZ-AUDIO 3RP3/BBS

W dźwięku było więcej energii, znakomicie kontrolowanej, zogniskowanej we właściwych elementach. Poprawiła się szybkość ataku, uderzenie, dynamika. Bas stał się nieco bardziej konturowy, jakby czystszy, co z kolei prowadziło do jego lepszego zróżnicowania. Innym elementem, świadczącym o tym, że stolik znakomicie spełniał swoje zadanie, była dalsza poprawa w zakresie tzw. czarnego tła. […] Kolejna zmianę zarejestrowałem w aspekcie przestrzenności prezentacji oraz trójwymiarowości źródeł pozornych. Podobnie jak w pozostałych kwestiach, tak i co do tych nie miałem do tej pory żadnych zastrzeżeń i wydawało mi się, że wiele w tym zakresie zrobić się już nie da. A jednak poprawa była zauważalna – nawet bardziej w kwestii precyzyjniejszego umiejscawiania każdego ze źródeł dźwięku na scenie i jego namacalności, lepszej definicji w sensie obrysu i wymiarów niż znaczącej zmiany wielkości sceny, choć i ta wydawała się nieco głębsza.

(„Hi-Fi Choice”, nr 05/2014)

  • Sprzedaż

    w 120 krajach
  • Zaufało nam

    ponad 50 firm
  • Zdobywca

    13 nagród